برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری جماران | اتوبار جماران

 

باربری و اتوبار جماران آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین محترم منطقه جماران می باشد. باربری جماران به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به ساکنین جماران می باشد. باربری جماران

اتوبار جماران هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می نماید. در تعیین نرخ باربری چندین عامل دخالت دارند که از میان آنها می توان به مهمترین موارد اشاره کرد:

نوع وسیله نقلیه که با توجه به حجم بار انتخاب می شود.

مسافت از مبدا تا مقصد که وابسته به حمل و نقل درون شهری یا برون شهری است.

سرعت جابجایی که با توجه به نوع باربری ( باربری پیشتاز یا باربری معمولی) مشخص می شود.

شما می توانید سرویس متناسب با بودجه و زمان خود را انتخاب کنید. 

باربری جماران انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است. باربری جماران بارهای شما عزیزان را در سطح استان تهران و همچنین به دیگر استان های کشور بار می زند. باربری و اتوبار جماران بسته بندی وسایل منزل را نیز برای شما عزیزان انجام می دهد.

زمانیکه وسیله جدیدی را خریداری می کنید برای سالم رساندن آن به منزل نگران نباشید شما می توانید با اتوبار جماران تماس بگیرید کارکنان متعهد به کار ما در نهایت سلامت لوازم شما را به منزل می رسانند. این باربری همواره به فکر منافع مشتریان خود است.

ویژگی های باربری و اتوبار جماران:

سریع و آسان: آیا به کمک نیاز دارید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم کافیست با ما تماس بگیرید با یک تماس شما کارکنان ما برای ارائه خدمات به شما آماده هستند.

قابل اعتماد: با توجه به نظرات مشتریانی که از سرویس های باربری و اتوبار جماران استفاده کرده اند از خدمات این باربری راضی بوده اند.

قیمت عالی: باربری و اتوبار جماران نسبت به سایر شرکت هایی که خدمات مشابهی ارائه می دهند قیمت های ارزانتری دارد.

باربری و اتوبار جماران از قبل با در نظر گرفتن مبدا و مقصد حمل و نقل، حرکت را در مسیری که سریع و ایمن است برنامه ریزی می کند با این کار صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه ها صورت می گیرد زیرا با دانستن مسیر حرکت از قبل مسافت جابجایی و مدت زمان آن کاهش می یابد. باربری و اتوبار جماران

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
230
243
2644
2644
8237
1592
9829
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده