برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

باربری زعفرانیه | اتوبار زعفرانیه

اتوبار و باربری شیک بار تهران آماده سرویس دهی به تمام نقاط تهران می باشد و همچنین دارای خاورهای بزرگ و وانت شبانه روزی ، دارای بیمه نامه ، دارای لوازم بسته بندی و باکارگران ورزیده آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه زعفرانیه می‌ باشد.

تمام خانوادهای ایرانی در طول زندگیشان حداقل یکبار با اسباب کشی منزل روبرو می شوند.اگر می خواهید خاطره ی خوبی از اسباب کشی در یادتان بماند با باربری زعفرانیه تماس بگیرید.

برنامه ریزی برای جمع آوری و بسته بندی اسباب منزل و وسایل و نیز حمل و نقل سریع، با رعایت صحت و سلامت بار، برای خانوادها همواره زمانبر و بحث برانگیز بوده است.

تمام سعی باربریزعفرانیه برنامه ریزی صحیح با حداکثر میزان بازدهی است. قابل ذکر است تحویل اسباب در داخل منزل جدید یکی از خصوصیات این باربری است. چندین سال تجربه و اعتماد شما همشریان عزیز دلیل بر این ادعای ماست. 

باربری و اتوبار زعفرانیه با ارائه خدمات با کیفیت همواره سعی در جلب رضایت شما عزیزان دارد.

نگرانی سلامت کالا در هنگام تحویل یکی از دغدغه های اصلی مربوط به سفارش دهندگان و سفارش گیرندگان حمل و نقل بارها می باشد باربری و اتوبار زعفرانیه این مشکل را با بیمه رایگان باربری حل نموده است.

باربری و اتوبار زعفرانیه خود را در قبال کالا و اثاثیه مشتریان باربری زعفرانیه مسئول می داند از این رو از کادر ورزیده و دوره دیدیه در امر بسته بندی استفاده می کند.کادر بسته بندی باربری زعفرانیه بسیار دوره دیده و ماهر می باشند بسته بندی مطمئن را با باربری و اتوبار زعفرانیه تجربه کنید.باربری و اتوبار زعفرانیه

بسته بندی کالاها:

از جعبه های محکم استفاه کنید

استفاده از کارتون با اندازه مناسب

استفاده از نوارچسب محکم

باربری زعفرانیه به شما توصیه می کند لوازم و اثاثیه هایی را که نیاز ندارید با قیمت دست دوم بفروشید و یا به سازمان های خیریه اهدا کنید. کم کردن اثاثیه های غیر ضروری هزینه های اثاث کشی را کاهش می دهد چون هرچه حجم بار کمتر باشد وسیله نقلیه ای که انتخاب می شود کوچکتر است. از طرف دیگر نوع وسیله نقلیه یکی از موارد تعیین کننده نرخ باربری است. به این ترتیب کاهش بار باعث کاهش هزینه باربری می شود. باربری و اتوبار زعفزانیه

باربری و اتوبار زغفرانیه از پیشرفته ترین وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست برای حمل و نقل استفاده می کند.

افراد تیم باربری و اتوبار زعفرانیه سال ها تجربه خود در زمینه باربری و حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهند تا اثاث کشی بهتر و راحت تری را تجربه کنید.

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
برای اطلاع از جزئیات و خدمات بیشتر کار با ما تماس بگیرید (ایام تعطیل باز است، شبانه روزی)
021-22896190 | 021-44873249 | 0912-7006511
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده