برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

باربری ولنجک | اتوبار ولنجک

باربری و اتوبار ولنجک مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه ولنجک است. خدمات باربری و اتوبار ولنجک به صورت شبانه روزی و آنلاین می باشد.

باربری و اتوبار ولنجک برای تمامی بارهای شما بیمه و بارنامه رایگان صادر خواهیم کرد. همچنین باربری و اتوبار شیک بار شعبه ولنجک بسته بندی وسایل منزل را به سبک کشور های اروپایی (استرچ رپ ، بابل رپ) انجام می دهد.

آشنا بودن رانندگان باربری ولنجک با تمام نقاط داخل شهری و خارج شهری:

آشنایی کامل با منطقه جدید در هنگام انجام اسباب کشی ، علاوه بر اینکه از سردرگمی شما پیشگیری خواهد کرد ، منجر به کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت نیز خواهد شد و در پایان اسباب کشی احساس خستگی کمتری خواهید داشت.
رانندگان با تجربه و دوره دیده باربری و اتوبار ولنجک ، با شناخت کامل مناطق مختلف تهران و همچنین سایر شهرستان ها ، امکان اسباب کشی کم هزینه تری را در مدت زمانی مناسب برای شما فراهم خواهند کرد.

با تماس با شماره ثابت های باربری و اتوبار شیک بار شعبه ولنجک کادر کاری باربری ولنجک با شناخت کامل مسیرها کوتاه ترین مسیر به شمارا پیدا کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما همشهریان ساکن منطقه ولنجک می رسد.

وظایف رانندگان در باربری و اتوبار ولنجک:

            پس از پیمودن هر 80 کیلومتر از شروع مسیر ماشین را متوقف و بارها را چک کنید.
            راننگان باید از باربری که حمل می کنند مطلع باشند.
            پس از هر ترمز ناگهانی ماشین را متوقف و بارها را چک کنید.
            رانندگان باید تمام و کمال با جاده ها و راههای برون شهری آشنا باشند.

برنامه ریزی در باربری ولنجک:

در باربری شیک بار شعبه ولنجک همواره قبل از دریافت سرویس به مشتری بارنامه به ایشان تحویل شده و پس از مطالعه و تایید خدمات صورت خواهد گرفت.بنابراین باربری ولنجک به مشتریان خود توصیه می کند که قبل از شروع به اثاث کشی حتما برنامه ریزی مناسب و کارایی داشته باشند تا اثاثکشی دور از استرس و نگرانی را تجربه کننوباربری و اتوبار ولنجک

چگونه اثاث کشی بدون خسارت داشته باشیم:

یکی از مسائل شایع در هنگام اثاث کشی خسارت وارد شدن به راه پله و دیوارها در هنگام جابه جایی است که این امر باعث بلند شدن صدای صاحب خانه ها یا خود ما می شود و بسیار ناراحت کننده است.
باربری و اتوبار ولنجک با داشت کادر کاری ورزیده کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه ولنجک را جابه جا کرده و مقدار خسارات را به حداقل می رسانند.
دقت کافی و رعایت نکات ایمنی در اثاث کشی و جابه جایی میزان خسارات را به صفر می رساند،شعار باربری ولنجک این است که باربری و اتوبارشیک بار شعبه ولنجک هیچگاه دقت را فدای سرعت نکرده و همه کارها را در کمال دقت و رعایت نکات ایمنی انجام می دهند. باربری و اتوبار ولنجک

 

 

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
برای اطلاع از جزئیات و خدمات بیشتر کار با ما تماس بگیرید (ایام تعطیل باز است، شبانه روزی)
021-22896190 | 021-44873249 | 0912-7006511
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده