باربری اوین

اتوبار و باربری اوین تهران با سابقه ای درخشان در خدمت صنعت حمل و نقل و باربری تهران. فقط کافیست کلیک کنید تا شماره گیری به صورت اتوماتیک انجام گیرد.

شماره باربری اوین

 شمال تهران

021-22896190

غرب تهران

021-44873249

مدیریت و رزرو

09127006511

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای عزیزان منطقه اوبن می باشد .باربری به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام سال آماده ارائه خدمات باربری برای ساکنین محدوه اوین می باشد. یکی از دغدغه های خانم یا ها در حین اسباب کشی این است که نگران شکستن وسایل منزل خود هستند باربری شیک بار  اسباب و اثاثیه شما را با کمال دقت با سالها تجربه در  عرصه حمل و نقل اتوبار تهران تمامی وسایل خانه شما را به هر جایی از باربری تهران یا هر کدام نقطه از کشور می خواهید را برای شما جابجا نموده و اسباب و اثاثیه منزل شما را بیمه می کند و این اطمینان را به شما می دهد که با برنامه ریزی منظم بدون اینکه وسایل شما یه خط ساده بخورد راجابجا نموده و خاطره ای شیرین را برای شما بجای می گزارد.

باربری اوین

باربری اوین

باربری شیک بار با بیش از نیم قرن تجربه و خوش نامی بهترین سرویس حمل و نقل اتوبار تهران را با کمترین هزینه را سرلوحه کار خود قرار داده. اتوبار شیک بار مشتری مداری را سرلوحه خود قرار داده و از این رو همواره درجهت جلب رضایت مشتریان تلاش می کند. آانچه باربری تهران شیک بار را از سایر باربری ها جدا میکند به شرح زیر میباشد:

خدمات باربری شیک بار تهران باربری اوین

دقت در جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه

در باربری شیک بار دقت فدای سرعت نمی شود ما با بالاترین دقت در حفظ وسایل شما می کوشیم.

بسته بندی حرفه ای

توسط روش های اروپایی با دقت و تجربه کافی با روش های نایلون حبابی و استفاده از کارتن های چهار لایه بسته بندی نماییم.

ارایه بارنامه معتبر

همواره قبل از دریافت سرویس به مشتری بارنامه به ایشان تحویل شده و پس از مطالعه و تایید خدمات صورت خواهد گرفت.

باربری های همکار اتوبار اوین تهران