باربری جماران

اتوبار و باربری جماران تهران با سابقه ای درخشان در خدمت صنعت حمل و نقل و باربری تهران.

(فقط کافیست کلیک کنید تا شماره گیری به صورت اتوماتیک انجام گیرد.)

شماره باربری جماران

 شمال تهران

021-22896190

غرب تهران

021-44873249

مدیریت و رزرو

09127006511

باربری جماران نام محله و دهکده‌ای در باربری شمال تهران است. جماران از توابع شمیرانات است و جزئی از باربری منطقه ۱ باربری شیک بار تهران به حساب می‌آید. باربری جماران در غرب منظریه از جنوب به دزاشیب، از شرق به حصارک و از غرب به امامزاده قاسم (شمیرانات) منتهی می‌شود. خاندان امام جمارانی از معروفترین شخصیت‌های تاریخی جماران می‌باشند که در میان آنها سیدمهدی امام جمارانی به دلیل سابقه او در جمهوری اسلامی مشهورتر است. با باربری جماران تهران آسوده خاطر جا به جایی کنید.

باربری جماران منطقه ای که محل زندگی روح‌الله خمینی نیز بوده‌است. این منطقه در دامنه رشته کوه البرز واقع شده و به طور متوسط ۱۷۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

باربری جماران

اتوبار جماران تهران

دربارهٔ نام باربری و اتوبار جماران برخی می گویند که جُمهران ری، که‌ امامزاده ادریس در آن مدفون است، همان جماران امروزی است. همچنین به‌اعتقاد اهالی، چون در کوه‌های این محل از قدیم مار فراوان بوده و همواره مارگیران برای گرفتن مار به این ده می‌آمدند، اسم آن مخفف «جمع ماران» بوده‌است. عده‌ای نیز معتقدند که جَمَر و کمر به معنی سنگ بزرگ است و چون از این مکان سنگ‌های بزرگ به دست می‌آمده‌است، آن‌جا را جمران، یعنی محل به‌دست آمدن جمر نامیده‌اند.

باربری های همکار اتوبار جماران تهران