باربری ولنجک

باربری تهران و اتوبار تهران ولنجک یکی از شعبه های فعال و ممتاز باربری و اتوبار شیک بار در منطقه باربری ولنجک تهران است.

تماس با اتوبار و باربری ولنجگ

 شمال تهران

021-22896190

غرب تهران

021-44873249

مدیریت و رزرو

09127006511

اتوبار و باربری ولنجک

باربری ولنجک

مقوله باربری و جابجایی کالا در گذشته یکی از مسائل اساسی و دغدغه های افراد به ویژه تجار به شمار می رفته که با ورود  تکنولوژی های روز و تحولات بنیادینی که در صنعت جابجایی و ترابری صورت گرفت.

باربری خیابان ولنجک

این مهم امروزه با وجود توسعه و گسترش در تمامی نقاط جهان به سهولت امکان پذیر است. در این مجال با هم مروری خلاصه وار بر تاریخچه باربری ولنجک خواهیم داشت. از دیرباز مردم برای جابجایی خود و وسایل و یا کاروان خود از چهارپایان استفاده می کردند. این نوع جابجایی علاوه بر سختی و کندی به دلیل نبود وسایل نقلیه و دوری مسافت، بسیار زمان بر بوده و گاها بعضی از این سفرها به چندین ماه نیز به درازا می کشید.

اتوبار و باربری ولنجک تهران

گروه باربری ولنجک زیر مجموعه ی شیک بار طیف گسترده‌ای از خدمات مرتبط با حمل‌ بار، بسته بندی وسایل منزل و اسباب کشی و جابجایی اثاثیه و چیدمان و دکوراسیون را برای شما فراهم می‌کند. شیک بار باسابقه‌ای طولانی و تجربه‌ای بالا، پیش‌قدم در فن‌آوری، نوآوری و به حداکثر رساندن بازده و عملکرد در زمان به ارائه طیف وسیعی از خدمات حمل‌ و نقل، بسته‌بندی، زنجیره تأمین و تدارکات تحت پوشش خدمات ارزش ‌افزوده برای مشتریان خود می‌پردازد. شیکبار یک شرکت حمل‌ونقل در سطوح خدمات در باربری تهران و اتوبار تهران و شهرستان هاست که با یک گروه از افراد متخصص و باتجربه ، به‌عنوان یکی از بهترین‌ها در کسب ‌و کار توسط مشتریان و شرکای حرفه‌ای شناخته ‌شده است. ارائه راه‌ حل‌های خلاقانه برای اطمینان در حمل‌ونقل و اسباب کشی جزو لاینفک کار ما می‌باشد. لیستی از اصلی‌ترین خدمات ما در ادامه برشمرده شده است.

دیگر باربری های اتوبار و باربری ولنجک تهران