باربری در طرشت شیک و ظریف
باربری در طرشت شیک و ظریف

باربری در طرشت

باربری شیک و ظریف یکی از بزرگترین و بهترین باربری در طرشت ارائه دهنده خدمات در زمینه حمل بار در طرشت و اسباب و اثاثیه است.

این مرکز کلیه خدمات حمل بار و اتوبار در طرشت را به صورت شبانه روزی انجام می دهد تا ساکنین این محله بتوانند با بهره‌گیری از کارگران کاربلد و آموزش دیده و استفاده از ماشین های استاندارد و مدرن و لوازم تجهیز شده فرایند باربری و اسباب کشی در طرشت را به صورت کاملا ایمن و عالی انجام دهند.

باربری-در-طرشت

چرا برای باربری طرشت اتوبار شیک و ظریف را انتخاب کنیم؟

چرا-برای-باربری-طرشت-اتوبار-شیک-و-ظریف-را-انتخاب-کنیم

خدمات باربری طرشت در باربری شیک و ظریف با سال‌ ها تجربه و تلاش و با برخورداری از کادر مجرب در تمامی ساعات مختلف شبانه‌ روز اقدام به ارائه خدمات حمل بار در محدوده طرشت می کند.

خدمات گسترده این شرکت به عنوان بهترین باربری اثاث منزل در طرشت در ادامه به شما خوانندگان محترم شرح داده می شود

1. ارائه برنامه ریزی اصولی برای حمل بار در طرشت

اصول اولیه هر اقدامی طرح ریزی یک برنامه است. در صورتی که برای باربری ارزان طرشت غرب تهران برنامه مشخص داشته باشید، نظم برقرار می شود و تمام امور خدمات باربری در طرشت با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری به جلو می رود. ما در اتوبار شیک و ظریف از این موضوع واقف بوده و تمام سعی ما ارائه بهتر خدمات باربری منطقه طرشت به مشتریان گرامی ساکن طرشت غرب تهران می باشد.

2. پاسخگویی 24 ساعته

 به جرئت می توان گفت که اتوبار شیک و ظریف به عنوان بهترین شرکت باربری در طرشت و باربری در غرب تهران حرفه ای ترین مشاور در زمینه خدمات حمل بار در محدوده طرشت در بین دیگر باربری های منطقه طرشت می باشد.

کافی است با همکاران ما تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی های لازم در خصوص باربری و اسباب کشی بخواهید. این افراد به صورت 24 ساعته تمام نیازهای شما را پاسخگو هستند و اطلاعات لازم را به شما می دهند.

پاسخگویی-24-ساعته-پشتیبانی-در-ظرشت
استفاده-از-کارگران-نامحدود-و-کارآزموده-برای-جا-به-جایی-بار-در-طرشت

3. استفاده از کارگران نامحدود و کارآزموده

این اتوبار همواره به این موضوع افتخار می کند که کادر آن متشکل از کارگران حرفه ای کارآزموده خوش اخلاق و دست و چشم پاک هستند و کلیه پرتکل ها را برای یک اسباب کشی حرفه ای و استاندارد رعایت می کنند تا در حین مسیر جابه جایی لوازم هیچ آسیبی به آن ها وارد نشود.

همچنین در صورت نیاز به پرنسل بیشتر، ما به جای دو کارگر چند کارگر را در اختیار شما قرار می دهیم. مشتریان محترم می توانند کارگر خالی و فقط ماشین برای حمل اثاثیه درخواست کند .

4. بسته بندی حرفه ای

بسته بندی حرفه ای و اصولی وسایل منزل و شرکت ها یکی از اصول تخصصی و باربری شیک و ظریف است. اقدامات اتوبار ظریف و شیک برای جلوگیری از آسیب به وسایل شکستنی مشتری شامل،  استفاده از کارتن محکم و مقاوم،  استفاده  از فوم ، نوار چسب و انواع ضربه گیر طراحی کارتن متناسب با ابعاد وسیله برای محافظت بیشتر از انواع وسایل منزل خصوصا وسایل سنگین و گران قیمت، می شود.

5. بیمه نامه معتبر

اتوبار شیک و ظریف برای جلوگیری از وقوع هر گونه حادثه غیرمترقبه در حین حمل بار در طرشت و خدمات جابه جایی وسایل از مبدا تا مقصد بیمه نامه دولتی صادر می کند.

این بیمه نامه به عنوان تضمینی برای هر نوع مشکل و آسیب دیدگی وسایل می باشد تا با در دست داشتن این بیمه نامه در صورت بروز ایراد در امر باربری و حمل بار در محدوده طرشت خسارت ناشی سریعا جبران شود.

6. مشتری مداری اتوبار طرشت

شرکت اتوبار شیک و ظریف همواره مشتری مداری و جلب رضایت مشتری را در راس کارهای خود قرار داده است. بعد از هماهنگی های لازم و توافق در خصوص قیمت باربری در طرشت در سریعترین زمان ممکن پرسنل و اتوبار به مورد نظر مشتری اعزام می شوند.

این اتوبار به مشتریان خود این امکان را می دهند که در صورت مشاهده هرگونه ایراد یا انتقاد از نحوه برخورد پرسنل اعزامی، بلافاصله به مدیریت باربری شیک و ظریف اطلاع دهند. این شرکت صبورانه پیگیر شکایت شما مشتریان محترم می باشد تا در نهایت نتیجه کار بسیار رضایت بخش باشد.

استفاده-از-خودروهای-استاندارد

7. حرفه ای ترین ماشین های اسباب کشی

برای حمل اثاثیه خود شما به چه خودرویی نیاز دارید، ما آن را برای شما فراهم می کنیم. اگر حجم وسایل شما کم باشد، می توانید از وانت استفاده کنید.

وانت یا نیسان های ارسالی این شرکت دارای باربند مستحکم و چادرهای مخصوص برای پوشاندن بار هستند. هم چنین اگر وسایل تان زیاد است، می توانید کلیه وسایل خود را با خاور جا به جا کنید. کلیه خاورها برای اتوبار در محدوده طرشت در اتوبار شیک و ظریف هم دارای سیم های نگهدارنده قوی هستند.

8. باز کردن و چیدمان اثاثیه در محل جدید مطابق سلیقه مشتری

اگر از آن دسته مشتریان هستید که وقت چیدمان وسایل بسته بندی شده را در منزل جدید خود ندارید، پرنسل آموزش دیده ما می توانند کلیه وسایل شما را با دقت تمام از کارتن در بیاورند و مطابق سلیقه تان داخل منزل جدید بچینند. لازم به ذکر است اگر صفر تا صد باربری در طرشت و باربری در سلسبیل اعم از بسته بندی، جابه جایی و چینش وسایل را به ما بسپارید، مشتری دائم ما خواهید شد.

 

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در باربری شیک و ظریف

1. تماس گرفتن از طریق شماره های درج شده با اتوبار شیک و ظریف 

2. اعلام نوع خدمات، نوع ماشین تعداد کارگر به کارشناسان ما

3. مشخص کردن ساعت و تاریخ اسباب کشی به کارشناسان

4. اعزام نیرو در سریع ترین زمان و نزدیک ترین شعبه به شما

 

چرا اثاث کشی با اتوبار شیک و ظریف 

شماره تلفن باربری در طرشت چند است؟

 جهت مشاهده شماره تلفن اتوبار شیک بار می‌توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید.

چه ساعاتی می‌توان با باربری در طرشت تهران تماس گرفت؟

 به صورت شبانه روزی می‌توانید با این مجموعه تماس بگیرید و از سوی کارشناسان باربری، مشاوره رایگان دریافت نمایید.

امکان اسباب کشی به خارج از محدوده طرشت نیز وجود دارد؟

بله، اگر قصد جابجایی بار و اثاث کشی به شهرستان را داشته باشید، مجموعه ما آماده همکاری با شما می‎‌باشد.

چرا-اثاث-کشی-با-اتوبار-شیک-و-ظریف-

 

منصفانه ترین قیمت باربری طرشت

تعرفه‌ ها و هزینه باربری در طرشت و باربری در ایوانک و دیگر منطقی در اتوبار شیک و ظریف کاملا شفاف و بر طبق تعرفه مصوب حمل اثاثیه اتحادیه باربران براورد می شود. به شما اطمینان می دهیم که هیچ گونه هزینه اضافی به عنوان هزینه باربری منطقه طرشت از شما عزیزان دریافت نمی شود. ما همواره سعی داریم در بین باربری های طرشت منصفانه ترین هزینه و قیمت مناسب باربری طرشت تهران قیمت را اعلام کنیم.

اما لازم به ذکر است پارمترهایی  مانند: مقصد، تعداد اثاثیه و تعداد ماشین ها ، تعداد کارگران، مقدار وسایل استفاده شده در باربری و حمل و نقل، تعداد طبقات جز عوامل تاثیرگذار روی قیمت مناسب باربری طرشت تهران به شمار می روند.

سوالات متداول در رابطه با باربری طرشت

بعد از درخواست برای باربری طرشت چه می شود؟

بعد از تماس یا رزرو سرویس مورد نظرتان برای باربری در طرشت کارشناسان ما به دقت نیاز شما را بررسی و سرویس مناسب را برای شما اعزام می کنند.

آیا برای کلیه خدمات باربری طرشت به ما ضمانتی هم داده می شود؟

بله این شرکت در قبال کلیه خدمات خود به شما بیمه نامه معتبر می دهد

اگر در حین جابه جایی و باربری طرشت مشکلی پیش آمد این شرکت پاسخگو هست؟

از آن جایی که ما رضایت مشتری را راس کار خود قرار داده ایم، کافی است شکایت خود را با بخش مدیریت مطرح کنید.

5/5 - (1 امتیاز)