برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری مرزداران | اتوبار مرزداران

 

باربری و اتوبار شیک بار تهران آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن درمنطقه مرزداران می باشد. این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند. باربری و اتوبار مرزداران نامی آشنا در عرصه باربری

باربری  مرزداران تمام هزینه های مرتبط با باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه باربری حساب می نماید . در تعیین نرخ باربری چند عامل موثر است که از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع وسیله نقلیه: با توجه به فصل جابه جایی و حجم بار ماشین مناسب انتخاب می شود.

مسافت: بسته به اینکه حمل و نقل درون شهری باشد یا برون شهری و اینکه مسافت از مبدا تا مقصد چقدر است بر  روی هزینه ها موثر است.

سرعت جابه جایی: اگر مدت زمان محدودی را در نظر داشته باشید قیمت ها فرق می کند.

 باربری مرزداران

قبل از بارزدن  لوازم باید آنها را بسته بندی کنید که در صورت تمایل شما کارکنان مجرب باربری و اتوبار مرزداران کار بسته بندی لوازم را برای شما انجام می دهند. در صورتی که خود مایل به بسته بندی کالاها هستید باید مواردی را مدنظر داشته باشید تا از آسیب دیدن لوازم جلوگیری کنید.

برای بسته بندی از جعبه مناسب و محکم استفاده کنید. هرگز بیشتر یا کمتر از ظرفیت کارتون در آن وسایل نچینید و در آخر از نوارچسب برای ثابت کردن جعبه استفاده کنید.  

باربری مرزداران همواره به فکر منافع مشتریان خود است برای همین همواره سعی در محدود کردن خسارات ناشی از جابه جایی و پایین آوردن هزینه های باربری دارد. شما می توانید با باربری مرزداران جابه جایی آسان، متفاوت و مقرون به صرفه ای را تجربه کنید. باربری و اتوبار مرزداران

 

 

 

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
204
1479
3776
8722
5540
34657
1154822
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده