برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری اباذر | اتوبار اباذر

 

باربری و اتوبار اباذر با استفاده از ماشین های آخرین سیستم و ویژه VIP باکارگران متخصص، متعهد، باتجربه و حرفه ای برای مشتری های خود اثاث کشی بدون دردسر رابه ارمغان خواهد آورد.  امنیت در کار را با باربری اباذر تجربه کنید اتوبار اباذر با مجوز رسمی و حساب کردن خدمات خود با تخفیف ویژه نسبت به نرخ اتحادیه آماده ی خدمت به شما عزیزان می باشد.

بهترین خدمات باربری در تهران و حومه تهران و شهرستانها را ما در اختیار شما شهروندان عزیز تهرانی قرار خواهیم داد، خدمات باربری که طبق نیاز روز شهروندان و آسایش خاطر آنها طراحی و ارائه خواهد شد. باربری و اتوبار اباذر

" با باربری اباذر تجربه یک اثاثکشی باکیفیت را داشته باشید "

باربری اباذر

باربری اباذر دارای بیمه کامل بار با قرارداد معتبر به همراه کد بیمه معتبر می باشد که خیال شما را از بابت حمل و نقل وسایل شما راحت می کند. 

در اتوبار اباذر بسته بندی با کارتن های چند لایه به همراه فوم، نوار چسپ، نایلکس و پوشش ضد ضربه جهت بسته بندی وسایل و اثایه شما مورد استفاده قرار می گیرد. 

در باربری اباذر بدلیل استفاده از کارگران و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده بسته بندی و حمل لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل مشتریان با نهایت دقت و رعایت اصول امانت داری انجام می گردد.

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
74
1759
5405
8722
7169
34657
1156451
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده