برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری استاد معین | اتوبار استاد معین

 

باربری و اتوبار استاد معین متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در ایام تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را به صورت تخصصی و حرفه ای برای شما انجام می دهد.

باربری استاد معین با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان تهران می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد. اتوبار استاد معین

باربری استاد معین خدمات تخصصی بسته بندی را برای شما در نظر گرفته است انجام امور بسته بندی توسط نیروهای حرفه ای صورت می گیرد.

قیمت و هزینه های باربری می تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد که می تواند شامل گزینه های زیر شود :

- نوع ماشین حمل بار

- تعداد پرسنل

- فاصله بین مبدا و مقصد

باربری استاد معین

اتوبار استاد معین تمامی وسایل مورد نیاز برای پک کردن وسایل را برای شما ارسال خواهد کرد که این وسایل شامل استرچ رپ و بابل رپ می شود که استرچ شامل وسایلی همانند سلفون و چسپ و … می شود و بابل رپ شامل وسایلی مثل ضربه گیر های جبابدار و فوم می شود، این وسایل را برای شما ارسال کرده و کارگر حرفه ای را برای بسته بندی بارهای شما اعزام می کنیم. باربری استاد معین

 

 
چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
35
1759
5366
8722
7130
34657
1156412
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده