برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری اسکندری | اتوبار اسکندری

 

باربری و اتوبار اسکندری یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری شیک بار می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران ارائه می دهد، اگر ساکن منطقه اسکندری هستید تیم باربری اسکندری آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

بسته بندی لوازم و اثاثیه در اتوبار اسکندری با شیوه پیشرفته بابل رپ و استرچ رپ انجام می شود. کارتن های چند لایه به همراه فوم، نوار چسپ، نایلکس و پوشش ضد ضربه جهت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند. باربری اسکندری

" امنیت در کار را با باربری و اتوبار اسکندری تجربه کنید "

باربری اسکندری

بسته بندی ساید بای ساید، یخچال، گازفر، لباس شویی، پیانو و لباس های شما بصوزت کاملا ایمن انجام می شود. باربری و اتوبار اسکندری

تنها با یک تماس شرکت باربری اسکندری را انتخاب کنید، تا با کارگران ورزیده و وسایل مخصوص اسباب کشی به همراه ماشین VIP در مکان مورد نظر شما حاضر شویم. 

اتوبار اسکندری با استفاده از کارگران متخصص، متعهد، باتجربه و حرفه ای برای مشتری های خود اثاث کشی بدون دردسر رابه ارمغان خواهد آورد. 

 

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
222
1479
3794
8722
5558
34657
1154840
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده