برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری تختی | اتوبار تختی

 

باربری و اتوبار تختی متخصص حمل بار و اثاثیه منزل در تهران با قیمت کاملا منصفافه می باشد که می توانید در صورت نیاز به خدمات باربری با شرکت ما تماس بگیرید و از سایر خدمات ما مطلع شوید و یک مشاوره رایگان با کارشناسان باربری تختی داشته باشید. 

اتوبار تختی تمام سعی و تلاش خود را می کند تا در طول اسباب کشی رضایت مشتریان خود را جلب نماید و همیشه در پایان پروسه اسباب کشی نظر مشتریان خود را مبنی بر رضایت از کار تیم باربری تختی نیز می پرسد.

یکی از مزیت ها و ویژگی های باربری تختی ارائه خدمات اسباب کشی از تهران به شهرستان می باشد که با بهترین کامیون ها و با هزینه ای مقرون به صرفه این کار انجام می شود. اتوبار تختی

" باربری و اتوبار تختی وسایل شما را بیمه می نماید"

باربری تختی

برای بسته بندی وسایل خود لازم نیست دیگر نگران باشید چون باربری و اتوبار تختی از بهترین کارتن ها، نوارچسب، فوم و ضربه گیرهای مخصوص در زمان بسته بندی وسایل استفاده می کند. 

کارگران و باربران باربری تختی بسیار با دقت می باشند تا مشکل و آسیبی برای هیچکدام از وسایل شما پیش نیاید. اتوبار تختی

جهت پاسخگویی به سایر سوالات و تعیین تاریخ جابجایی با شماره تلفن های قرار داده شده بر روی سایت تماس حاصل نمایید. باربری و اتوبار تختی

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
75
1759
5406
8722
7170
34657
1156452
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده