برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

باربری تهرانپارس | اتوبار تهرانپارس

 

شاید شما از آن دسته کسانی باشید که از جابه جایی خاطره خوبی نداشته باشید و لوازم لوکس و گران قیمتتان از بین رفته باشد. اما ما در باربری تهرانپارس به شما اطمینان میدهیم که جابه جایی خوب و لذت بخشی داشته باشید.

جابه جایی و حمل و نقل تخصص ماست، اما تنها این نیست باربری و اتوبار تهران پارس در طی سالها تجربه خدمات خود را متناسب با نیاز مشتریان گسترش داده است. باربری و اتوبار تهرانپارس در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه تهرانپارس می‌ باشد. باربری تهرانپارس به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین تهرانپارس می باشد.

باربری تهرانپارس برای ارائه خدمات با کیفیت سعی در استخدام کارکنان ماهر، توانا، صبور و ... نموده است تا باربری تهرانپارس بتواند خدماتی که قرار است از سوی شرکت او ارائه شود را برای مشتریان ضمانت نماید.

باربری تهرانپارس تمامی بارها و اثاثیه های منازل شما عزیزان را قبل از حرکت به صورت رایگان بیمه می نماید. دلیل بیمه نمودن بارها و اثاثیه های منازل این است که در صورت وقوع حادثه ی هزینه ای که شما عزیزان ضرر کرده اید توسط بیمه به شما برگردانده شود.

باربری شیک بار شعبه تهرانپارس کار خود را با هدف جلب رضایت مشتری آغاز کرده وهمیشه رضایت مشتری یکی از اولویت های باربری تهرانپارس بوده و هست. باربری و اتوبار شیک بار شعبه تهرانپارس..

باربری تهرانپارس دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد و برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در نظر می گیرد. باربری و اتوبار تهرانپارس تمام هزینه های باربری را با توجه نرخ تعیین شده توسط اتحادیه باربری حساب می نماید .

 بسته بندی وسایل قبل از اسباب کشی از اهمیت بسیاری برخوردار است و باعث می شود که اسباب کشی آسانتری داشته باشید. در صورت تمایل شما کارکنان باربری و اتوبار تهرانپارس این کار را برای شما انجام می دهند. در بسته بندی رعایت نکات زیر برای جلوگیری از وارد شدن ضرر به اثاثیه ها لازم و ضروری است:

جعبه مناسب: یکی از دلایل مهم در سلامت کالاها جنس و مقاومت کارتون استفاده شده برای بسته بندی است. برای بسته بندی باید کارتن محکم و جند لایه استفاده شود.

استفاده از نوارچسب: برای بستن درب کارتون و مانع شدن از بیرون ریختن اسباب باید حتما از نوارچسب استفاده شود.

با اعتماد به باربری و اتوبار تهرانپارس اثاث کشی راحت و بدون دغدغه فکری را تجربه کنید.

ویژگی های باربری و اتوبار تهرانپارس:

تعهد به خدمت

شفافیت کامل در تمام معاملات با مشتریان

ارائه خدمات با کیفیت عالی

بهبود مستمر در خدمات باربری

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در جابجایی است. ماشین های این باربری فضای مناسبی برای قرار دادن انواع مختلفی از کالاها و بسته بندی ها از جمله موارد چوبی، کارتن، ظروف شکستنی و .. دارند. همچنین فضای قابل حمل برای بارهای سنگین نیز موجود است. باربری و اتوبار تهرانپارس

شرکت باربری و اتوبار تهرانپارس با توجه به تعهدی که به مشتریان باربری و اتوبار تهرانپارس دارد، دائما به دنبال این است که باربری بدون استرس را برای مشتریان به ارمغان بیاورد. باربری و اتوبار تهرانپارس

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
121
1759
5452
8722
7216
34657
1156498
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده