برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری جهاد | اتوبار جهاد

 

اگردر همین روز ها قصد دارید که اسباب کشی کنید شرکت های حمل بار زیادی برای اسباب کشی و حمل اثاثیه وجود دارند که می توانند گزینه های مناسبی باشند از این رو شرکت باربری و اتوبار جهاد می تواند بهترین گزینه برای حمل بارهای شما باشد.

باربری جهاد با تخصصی که در این چند سال اخیر در این زمینه کسب کرده است می تواند بهترین خدمات تخصصی حمل بار و حمل اثاثیه منزل را برای شما به وجود بیاورد.

اتوبار جهاد بهترین خدمات را برای شما به وجود آورده و در پله به پله اسباب کشی به شما کمک کند تا بهترین ها را برایتان به عمل آورده و از سایر این خدمات بهره کامل را به عمل بیاورد.

" باربری و اتوبار جهاد اثاثیه شما را با نهایت دقت حمل خواهد کرد " 

باربری جهاد

باربری جهاد همیشه سعی بر این داشته که بهترین سرویس دهی را برای بسته بندی و حمل بارهای شما انجام دهد و از جدیدترین روشهای اسباب کشی استفاده کند.

" باربری جهاد به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما می باشد "

اتوبار جهاد در خدمت شما می باشد و نحوه کار را به درستی می داند، برای حمل تمامی وسایل منزل شما از کارتن های بزرگ استفاده می کند که در داخل این کارتن ها تعدادی پتو را به صورت منظم بر روی هم قرار داده اند که در صورتی که وسایل شما بسته بندی نشوند با این پتو ها بسته بندی می شوند. باربری جهاد

استفاده از پرسنلی حرفه ای در زمینه بارگیری این نقطه قوت را برای این باربری بیشتر و بیشتر کرده است تا بهترین ها را در زمینه اسباب کشی برای شما به عمل آورد. اتوبار جهاد

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
199
1759
5530
8722
7294
34657
1156576
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده