برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری زرتشت | اتوبار زرتشت

 

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است قبل از هرکاری بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری و اتوبار زرتشت صورت خواهد گرفت.

انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد داشت هر کدام را که بخواهید ما در باربری زرتشت برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد. اتوبار زرتشت.

" باربری زرتشت 24 ساعته در خدمت شما شهروندان گرامی می باشد "

ما برای بسته بندی لباس های شما از کارتن های رگال داری استفاده می کنیم که همانند یه کمد کوچک می توانید لباس هایتان را در درون این کارتن ها قرار دهید تا در حین حمل، لباس هایتان کثیف نشود. باربری زرتشت

باربری زرتشت

لازم به ذکر است که باربری و اتوبار زرتشت قبل از جابجایی از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

باربری زرتشت همیشه از خودروهای حمل بار تمیز و استاندارد برای جابجایی وسایل شما استفاده می کند، این کار به تمیز ماندن هوای شهر نیز کمک می کند. اتوبار زرتشت

 
چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
187
1479
3759
8722
5523
34657
1154805
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده