برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
شمال تهران
021-22896190
غرب تهران
021-44873249
مدیریت
0912-7006511

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف اتوبار و لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

 

باربری گیشا | اتوبار گیشا

 

باربری و اتوبار گیشا آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین عزیز گیشا می باشد. باربری گیشا برای ارائه خدمات بهتر به شما مشتریان گرامی سعی کرده است که همواره قوانین اتحادیه باربری را رعایت نماید. باربری گیشا

باربری و اتوبار گیشا یکی از شرکت های متخصص و مجرب در زمینه باربری است که همواره در طول سالها ارائه خدمت به همشهریان گرامی مشتری مداری و رضایتمندی آنها را در دجه اول اولویت های خود قرار داده است.

باربری و اتوبار شیک بار شعبه باربری گیشا برای راحت نمودن اسباب کشی برای شما عزیزان اقدام به ارائه خدمات بسته بندی وسایل منزل نموده است.

باربری گیشا تمام هزینه های باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه باربری حساب می نماید. باربری گیشا تمام بار ها و اثاثیه های منازل شما عزیزان را قبل از جابجایی بیمه مینماید. 

باربری گیشا

تلفن تماس باربری و اتوبار گیشا : 22896190

کارگران اتوبار گیشا حرفه ای، آموزش دیده و باتجربه هستند. باربری گیشا از جمله شرکت های متخصص و مجرب در زمینه باربری است که در طول سالها ارائه خدمت به همشهریان گرامی همواره مشتری مداری و رضایت مندی آنها را در درجه اول اولویت های خود قرار داده است.

باربری و اتوبار گیشا نسبت به سایر شرکت های باربری که خدمات مشابهی ارائه می دهند هزینه های ارزانتری دارد. باربری و اتوبار گیشا

چیدمان صحیح در باربری شیک بار
بسته بندی مناسب تمامی لوازم
کادر مجرب و حرفه ای آماده به کار
متخصص در حمل و جابه جایی اثاثیه منازل ، شرکت ها، ادارات و سازمان ها با کادری مجرب و متخصص، به وسیله ی کامیون وکامیونت مجهز بە ضربه گیر و موکت کاری شدە خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد .
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
61
1759
5392
8722
7156
34657
1156438
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده